up

Rzym Noclegi

W restauracji RZYM możecie nie tylko zjeść przepyszne dania oraz zabawić się na organizowanych przez nas imprezach, ale także odpocząć i przenocować. Zapraszamy zwłaszcza kierowców znajdujących się w długiej trasie. Gościom oferujemy dwa komfortowo wyposażone, eleganckie pokoje. Pierwszy z nich jest jednoosobowy, aczkolwiek szerokie łóżko będzie dogodne również dla pary. W drugim wygodnie noc spędzą trzy osoby. Dodatkowym atutem jest bliski zjazd z autostrady A4. Dworzec PKP 100 m od obiektu

 • Pokój jednoosobowy z aneksem kuchennym w cenie 50zł/doba

  • Pokój jednoosobowy-studio/wygodne dwuosobowe łóżko/ z aneksem kuchennym i łazienką , wyposażony w 24 calowy TV , internet bezprzewodowy, lodówkę , kuchenkę elektryczną , czajnik elektryczny komplet naczyń kuchennych. Łazienka wyposażona w natrysk , umywalkę , wc .
  • Istnieje możliwość zamówienia śniadania przy rezerwacji pokoju w cenie 15zł od osoby.
  • Istnieje możliwość wynajęcia pokoju dla dwóch osób w cenie 100 zł za dobę/50 zł od osoby.
 • Pokój trzy osobowy z aneksem kuchennym od 50 zł za osobę

  • Klimatyzowany pokój trzyosobowy z aneksem kuchennym i łazienką /studio/ , wyposażony w 24 calowy TV , internet bezprzewodowy , lodówkę, kuchenkę elektryczną , czajnik elektryczny komplet naczyń kuchennych. Łazienka wyposażona w natrysk , umywalkę , wc .
  • Istnieje możliwość zamówienia śniadania przy rezerwacji pokoju w cenie 15zł od osoby.
  • Istnieje możliwość wynajęcia pokoju dla dwóch osób w cenie 120 zł za dobę/60 zł od osoby.
 • Regulamin pobytu

  REGULAMIN POBYTU GOŚCI W POKOJACH GOŚCINNYCH

  Witamy Państwa w pokojach gościnnych Karczmy Rzym w Brzesku przy ul Dworcowej 8 i życzymy miłego pobytu. Prosimy o zapoznanie się z kilkoma zasadami obowiązującymi w naszym obiekcie , pozwoli to bowiem obu stronom uniknąć nieprzyjemnych sytuacji , a my będziemy mogli skoncentrować się na zapewnieniu Państwu komfortowego i miłego wypoczynku.

  Będziemy Państwu bardzo wdzięczni za przestrzeganie tego regulaminu.

Copyrights 2021 F.H.U. Kryslex. Wszelkie prawa zastrzeżone

Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/grafiqa/public_html/restauracjarzym/templates/default/footer.php on line 103