up
FB

Oferta

Z kuchni włoskiej do polskiej

“Z ziemi włoskiej do Polski” to fragment hymnu, który zna każdy Polak. Jego słowa łączą cały naród. Szczerze wierzymy, że dobra kuchnia również powinna łączyć. W końcu nic tak nie jednoczy rodziny, przyjaciół czy znajomych, jak wspólne posiłki oraz prowadzone przy pełnym stole rozmowy. W naszej ofercie znajdziecie zarówno pyszne, domowe dania polskie, jak i takie rodem z tradycyjnej kuchni włoskiej. Serwowaną przez nas pizzę prosto z Rzymu pokochało całe miasto, o czym świadczy liczba pozytywnych opinii oraz oddane grono stałych klientów.

 • Rozrywka w Rzymie

  Nasz repertuar rozrywkowy w iście rzymskim stylu to oferta dla osób, które szukają czegoś więcej niż wieczoru spędzonego na kanapie przed telewizorem! Relaks u nas oznacza ruch i dobrą zabawę! Specjalnie dla Was przygotowaliśmy całoroczny kalendarz imprez w restauracji RZYM. Gwarantujemy, że z nami nie będziecie się nudzić!

  Zapraszamy do zapoznania się z kalendarium imprez.

  Więcej
 • Wesela i przyjęcia

  Restauracja RZYM to idealne miejsce na zorganizowanie uroczystości rodzinnych takich jak wesele, chrzciny, komunie, osiemnastki, rocznice, stypy, urodziny czy imieniny.

   

   

  Więcej
 • Szkolenia i spotkania

  Restauracja RZYM to miejsce, w którym sprawnie i łatwo zorganizujecie spotkanie biznesowe, niewielką konferencję lub szkolenie. Na tego rodzaju wydarzenia przygotujemy specjalnie dla uczestników osobne, komfortowe i klimatyzowane pomieszczenie. W zależności od potrzeb oferujemy kilka różnych wariantów układu krzeseł oraz stolików, pełny dostęp do powierzchni prezentacyjnej, a także sprzętu RTV w standardzie High Definition 1920x1080. Dysponujemy również projektorem i sprzętem nagłośnieniowym. Konferencję umilić może atrakcyjny catering serwowany przez naszą kuchnię.

  Więcej
 • Usługi cateringowe

  Organizujemy cateringi na szkolenia, konferencje czy spotkania biznesowe.
  Obsługujemy również imprezy rodzinne: urodziny, chrzciny, komunie,
  spotkania towarzyskie wraz z obsługą kelnerską.


  Więcej
 • Rzym Noclegi

  Wszystkim, którzy zasiedzą się u nas do późna lub potrzebują odpoczynku przed dalszą drogą oferujemy możliwość noclegu w budynku restauracji. Do dyspozycji gości mamy dwa komfortowo wyposażone pokoje: jedno- lub dwuosobowy oraz trzyosobowy.

  Więcej
 •  

   

Copyrights 2024 F.H.U. Kryslex Krzysztof Zachara. Wszelkie prawa zastrzeżone