up
FB

Opinie

Szanowni klienci. Niezmiernie zależy nam tym by nadal polepszać jakość naszych usług. Nie uda się to bez Waszego udziału. Dlatego gorąco zachęcamy Was do pozostawiania opinii na temat naszych potraw o obsługi klienta. Zapewniamy iż każda rzeczowa opinia będzie pomocna i zostanie przez nas wzięta pod uwagę i pozwoli jeszcze lepiej udoskonalić naszą ofertę.

Pizza cud!

Absolutnie najlepsza pizza w mieście!!!! Również bardzo dobre pierogi oraz zupy, zwłaszcza ogórkowa.

Mieszko

Bardzo dobra kuchnia. Pyszne pierogi i prawdziwa włoska pizza. Warto zboczyć z głównej trasy Tarnow-Krakow-N.Sącz, żeby smacznie zjeść.

Joanna Os

Warto zjechać z trasy by posilić się w tej restauracji. Zaskakująco pyszna pizza na cienkim cieście. Smakiem i wyglądem dorównuje typową włoską. Jedzenie bardzo ładnie podane i rewelacyjna obsługa. Polecam!

Dariusz Urlik

Jak na warunki Brzeska to chyba najlepszy lokal w okolicy. Za taką cenę ciężko znaleźć taką jakość, nawet w Krakowie. Polecam Pizze - jak dla mnie mistrzostwo... Jadałem pizze w dobrych włoskich restauracjach w Wielkiej Brytanii, Włoszech(Rzym, Toskania i Sycylia), Niemczech i Polsce. I tylko jeszcze dwa lokale: w Szczawnicy i we Florencji stawiam na tak wysokim poziomie.

Andrzej Płaneta

Barszczyk z uszkami który jadłem w restauracji Rzym mało powiedzieć był pyszny- to poezja w ustach najlepszy jaki jadłem

PELNOLETNI.PL

Polecam restauracje, dobre jedzonko mają

Kamila Gumola

Najlepsza restaracja w okolicy, jestem zachwycona obsługa i jedzeniem. Polecam każdemu Bardzo dziekujemy

Agnieszka Małek

Witam , chciałam podziękować całej obsłudze za gościnne przywitanie nas tym bardziej ,że przyjechaliśmy z polecenia z dalszych stron Polski.
Dania były przepyszne -domowe .A moim najbardziej wiarygodnym degustatorem była moja 5 letnia córka , która również zjadła ze smakiem.
Restauracja czysta , również ubikacje, szybko dostaliśmy posiłek do stołu.
Będziemy polecać dalej .Dziękujemy

Dodaj opinię
Copyrights 2024 F.H.U. Kryslex Krzysztof Zachara. Wszelkie prawa zastrzeżone